واحد تأمین به عنوان “طراحی، برنامه ریزی، اجرا، کنترل و نظارت بر فعالیت‌های زنجیره تامین با هدف ایجاد ارزش خالص، ایجاد زیرساخت‌های رقابتی، اعمال نفوذ لجستیک در سراسر جهان، همگام سازی عرضه با تقاضا و اندازه‌گیری عملکرد در سطح جهانی تعریف شده‌است. عملکرد مدیریت زنجیره تأمین به شدت بر مهندسی صنایع ، مهندسی سیستم‌ها ، مدیریت عملیات ، لجستیک ، تدارکات ، فناوری اطلاعات  و بازاریابی استوار است.

 

 

واحد تامین و بازرگانی شرکت مپسام تیمی متشکل از افراد متخصص و متعهد است که علاقه زیادی به تکنولوژی های روز و صنعت در بین آنها وجود دارد و دور یکدیگر جمع شده اند تا با نهایت تلاششان نیازهای تهیه و تولید مورد نیاز تیم طراحی و ساخت فنی و مهندسی را مرتفع نمایند و مجموعه بهترین تأمین کنندگان داخلی و خارجی را گرد هم آورده است تا اولین حلقه زنجیر تولید محصول با کیفیت و اقتصادی به بهترین شکل تشکیل شود.

 

 
این تیم پویا با استفاده از ارتباطات قوی و کانال های بازاریابی که نقش مهمی در مدیریت زنجیره تأمین دارند مشغول به ارائه خدمات می باشد. این تیم دسترسی بسیار گسترده ای به بازارهای الکترونیک (تخصصی) جهانی دارد که می تواند تمام نیاز های تولید را برطرف سازد.
تیم تامین مپسام  دارای لیست تامین کنندگان تائید شده ای است که از خدمات قابل قبولی در گذشته برخوردار بوده یا به طریقی از خوشنامی آنان مطلع شده اند .به استناد به این بانک اطلاعاتی قوی، تامین قطعات الکترونیکی اورجینال و با کیفیت و نیز تضمین کیفیت قطعات از توانایی های شاخص تیم تامین مپسام می باشد که قابلیت سفارش کالا از خارج از کشور را دارا می باشد.
 
 
در خصوص کالاهای غیر الکترونیکی، مپسام  علاوه بر حوزه­های تخصصی، قادر است سایر تجهیزات و محصولات غیرالکترونیکی مورد نیاز را از خارج کشور و یا سایت­ها و شرکت­های خارجی خریداری نماید تا در طراحی های فنی و مهندسی کمک کننده باشد و موجب ارتقای کیفیت محصول و سطح دانش این مرز و بوم باشد .
تیم ما  در این راه، یاری رسان سایر شرکت ها و تامین کننده ها است. چنان که هر شرکتی برای همکاری می تواند با تیم متخصص ما ارتباط برقرار کند . درخواست کنندگان محترم می توانند برای آشنایی با خدمات و محصولات قابل ارائه  توسط واحد تامین مپسام ، به صفحات وبسایت ما مراجعه کرده و بر حسب نیاز از خدمات فروش و مشاوره ما بهره ببرند.
 

     آدرس شعب مپسام


دفتر مرکزی:  کرمان – بلوار جمهوری – برج اول – طبقه 8 واحد 21

دفتر فنی:  قزوین -بلوار شهید چگینی – کیلومتر 2 جاده باراجین پارک- علم و فن آوری قزوین- ساختمان دکتر صالحی اتاق 213

  اطلاعات تماسی


  info@mapsamco.com

 دفتر مرکزی: 03432658376

 امورسفارشات و بازرگانی:09131910334(ساعات پاسخ گویی 8 الی16)

  فکس: 03432658376

  درباره مپسام


شرکت دانش بنیان مپسام در زمینه طراحی، تحلیل، ساخت، نظارت، مشاوره و مهندسی معکوس قطعات و تجهیزات پیشرفته صنعتی و معدنی فعالیت می کند، از این رو با همت بلند مهندسان نخبه و دانش آموختگان برتر در بخش های مختلف، توفیقات ارزشمندی در زمینه طراحی و ساخت محصولات پیشرفته مطابق با استاندارد های روز دنیا، کسب نموده است.